Monthly Archives: Kwiecień 2016

Przyjdź do nas bo wszystko już gotowe

Gimnazjalisto, przyjdź do naszego liceum. Już wszystko jest gotowe.

Boisko do kosz już tuż, tuż

29 kwietnia 2016 r. rozpoczął się ostatni etap prac przy boisku do koszykówki. Niedługo WIELKIE OTWARCIE

Mecz fazy grupowej klasa liceum z 3a gimnazjum – uzupełnienie

26 kwietnia odbył się mecz klas 1 KLO i 3 a z gimnazjum. Zapowiadało się ciekawe spotkanie, jednak dla kibiców wynik był rozczarowujący. Po raz pierwszy byliśmy...   więcej »