Monthly Archives: Maj 2016

Mecz KLO i najnowsze tabele Ligi Mistrzów

Po dłuższej przerwie, ze względu na wyjazdy klas na zielona szkołę, ruszyła Liga Mistrzów KG i KLO. Finał rozgrywek odbędzie się 1 czerwca w...   więcej »

Gotowy kosz

4 VI 2016 r. podczas Szkolnego Dnia Rodziny zostanie poświęcone i otwarte boisko do koszykówki. Dzięki ofiarodawcom: Zgromadzeniu Michalitów, Rodziców uczniów KG i KLO...   więcej »

Majowa rada

19 maja 2016 odbyło się posiedzenie rady KLO. Nauczyciele omawiali proponowane oceny na koniec roku szkolnego z poszczególnych przedmiotów oraz zachowania. Poruszano także inne...   więcej »

V Turniej o Puchar Bronisława Markiewicza

18 V 2016 r. odbył się V Turniej o Puchar Bronisława Markiewicza. Inicjatywa powstała w 2010 r., a jej twórca jest p. Łukasz Kalisztan.  W...   więcej »

Nowy Biskup Przemyśla w KLO

18 V 2016 r. nasze gimnazjum i liceum odwiedził abp Adam Szal – nowy ordynariusz w Przemyślu, który zastąpi na tym stanowisku abp Michalika.