Monthly Archives: Czerwiec 2016

PRZYJĘCI DO KLO W ROKU SZKOLNYM 2016/17

Od 1 do 6 lipca w godz. 11.00 do 16.00 (piątek, poniedziałek, wtorek i środa) kandydaci umieszczeni na listach kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do...   więcej »

Komunikat ws. rekrutacji

W dniu 30 czerwca o godz. 12.00 szkolna komisja rekrutacyjna ogłosi listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do KLO. 1-6 lipca w godz. 11.00 do 16.00 kandydaci...   więcej »

Senat KLO zatwierdził bluzy

Rok czasu trwały prace nad szkolnym-licealnym strojem naszych uczniów. W końcu się doczekaliśmy. Nowe bluzy obowiązywać będą od 1 września 2016 r.

Nowa odznaka dla uczniów w KLO

Podczas zakończenia roku trzem uczniom z KLO przyznano Brązową Włócznię św. Maurycego za wysokie wyniki nauczania.

Podsumowanie roku szkolnego w KLO 2015/16

W Toruniu p. Minister 26 VI 2016 r. o godz. 11.00 dokona podsumowania ogólnopolskiej debaty o edukacji. My natomiast 24 VI 2016 r. podsumowaliśmy...   więcej »

Zakończenie roku w KLO 2016

Zakończyliśmy pierwszy rok szkolny pracy w KLO. Pierwsi nasi uczniowie otrzymali świadectwa, a trójka z nich świadectwa z wyróżnieniem i odznaką Brązowej Włóczni Maurycego.

I rocznica powstania KLO

23 VI 2016 r. wraz z naszymi uczniami świętowaliśmy I-ą rocznicę powstania KLO w ramach rodzinno-szkolnego obiadu.

Wizyta w Palmirach

22 VI 2016 r. nasza młodzież licealna odwiedziła miejsce męczeństwa Polaków. Spoczywa tam 2115 Polaków zamordowanych przez Niemców w latach 1939-1943. W Palmirach przeprowadzono...   więcej »

Wakacje i rajd? Czemu nie

Jeżeli czytasz tego newsa to oznaczałoby, że jest on dla Ciebie. Więc go przeczytaj do końca.

Nowa nagroda dla dla uczniów z KLO

Odznaka Brązowej, Srebrnej lub Złotej  Włóczni św. Maurycego w KLO  jest przyznawana uczniom KLO za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 4,75 lub powyżej)...   więcej »