Monthly Archives: Wrzesień 2016

Uczniowie klas pierwszych zaślubieni

9 IX  2016 r. sprawoaaliśmy Eucharustię, po której uczniowie z klasy pierwszej złożyli ślubowanie i z rąk wychowawców otrzymali polar, szkolną odznakę oraz dyplom....   więcej »

Dziekan Skarzyńska zaprzysiężona

29 IX 2016 r. Dziekan KLO Aleksandra Skarzyńska złożyła przysięgę, rozpoczynając w ten sposób swoje urzędowanie oraz wygłosiła pierwsze bardzo udane i wzruszające przemówienie. W...   więcej »

Nowy-Stary Dziekan

W powszechnych wyborach o fotel dziekana, tym nowym, a zarazem starym została p. Aleksandra Skarzyńska. Dziękujemy p. Szymonowi Cioch za zaangażowanie, a nowej p....   więcej »

Zebranie z Rodzicami 2016

22 IX 2016 r. odbyło się pierwsze zebranie rodziców wszystkich klas naszej szkoły. Poruszano różne kwestie: reforma edukacji (dyrektor), program WDŻ (p. Laskowska), dziennik...   więcej »

Rada 22 IX 2016

22 IX 2016 r. posiedzenie rady i omawianie pierwszych trzech tygodni pracy naszej szkoły. Jak widać było bezstresowo.

Debata Dziekańska

20 IX 2016 r. w KLO odbyła się debata przed mającymi się odbywać wyborami o urząd dziekana KLO. O ten fotele,a bardziej buzdygan, który...   więcej »

A jednak… jachty

Wydawało się, że wyjazd KLO to plotka. W każdym razie jakiś poważny dowód w tej sprawie istnieje.

Czy KLO to rzeczywiście wyjechało na jachty?

Ogarnęły mnie wątpliwości czy KLO pojechało na jachty. Sami zobaczcie.

Poranek na jachtach 2016

Modlitwa jutrzni, spotkanie z zaprzyjaźnionym proboszczem, śniadanie i kolejny rejs. Nasze uczennice „spędzają czas po męsku”, a panowie się ulotnili. Chyba.

Wieści z wyjazdu pierwszej KLO

Szczęśliwie dotarli na miejsce. A, że pora kolacji to i kolacja. Jak to bywa u facetów: po jedzonku – spanko. Dobrze, że p. Monika...   więcej »