Monthly Archives: Październik 2016

Modlitwa za zmarłych w listopadzie

Nasi uczniowie wypełnili kartki z wypominkami. Każdego dnia będziemy wspominać na modlitwach porannych wymienionych Zmarłych. Przez cały listopad w każdy czwartek o godz. 7.20...   więcej »

Łysica inne szczyty zdobyte

Jeszcze wczoraj (19 X 2010) Ci z drugiej KLO zdobyli Łysice. Dziś (20 X 2016 r.) kolejne szczyty i kuchnie.

Relikwie Jana Pawła II w naszych szkołach

Jutro w Auli i Katolickiego Liceum będziemy przeżywać wizytę relikwii Jana Pawła II. Będzie liturgia słowa z homilią na 7 godzinie lekcyjnej (bezpośrednio po...   więcej »

Wyjazd kl. II w Świętokrzyskie

19-21 X 2016 r. nasi z drugiej są poza szkołą. Wyjechali na kilka dni aby nabrać sił do dalszej pracy. Tym razem w Góry...   więcej »