Monthly Archives: Listopad 2016

Konkurs w Sejmie i KLO

Nasi licealiści z kl. I-ej razem z p. Jędrzejczakiem, wykonali pracę plastyczną z okazji Dnia Niepodległości. Koniec końców zajęli III-ie miejsce. Gratulacje.

Licealna Niepodległość

Szkolne uroczystości z okazji Dnia Niepodległości odbyły się u nas 17 XI 2016 r. Uroczystości przygotowała p. Teresa Laskowska przy wsparciu p. Marka Sobieszczańskiego,...   więcej »

Zapraszamy na roraty w Adwencie

W każdy piątek Adwentu o godz. 7 zapraszamy chętnych uczniów i rodziców na Msze święte roratnie z krótkim, adwentowym kazaniem. Po modlitwie zapraszamy na...   więcej »

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

15 XI 2016 r. nasza uczennica z KLO Aleksandra Skarzyńska otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia stypendium odbyła się w auli Wyższej Szkoły...   więcej »

Bieg Niepodległości i nasi nauczyciele

Nasi wuefiści w sportowy sposób (jak na Lokalnych Wuefistów przystało) uczcili Dzień Niepodległości uczestnictwem w biegu. 10 kilometrów jak bułka z masłem. Co widać...   więcej »

Wyróżnienie już jest – nagroda będzie jak będą lajki!

Ledwo napisaliśmy, że uczestniczymy w konkursie, a już dowiadujemy się, że dostaliśmy wyróżnienie. Możemy wygrać jeżeli otrzymamy większą ilość laików na Facebooku na profilu...   więcej »

Mecz o ciastko i kawę

Brat Michał wezwał panią Milenę na mecz w tenisie stołowym. Po zaciętym meczu brat Michał pokonał panią Milenę 3:2. I czeka na kolejnego odważnego...   więcej »

Nowa ziemia w 1 KLO