Monthly Archives: Luty 2017

Przygotowania do 47 kilometrowej Drogi Krzyżowej

Uczniowie, którzy uczestniczą w kole survivalowym w ostatnia sobotę rozpoczęli wytyczanie i sprawdzanie trasy  drogi krzyżowej na wzór organizowanych Ekstremalnych Dróg Krzyżowych. Dystans grubo...   więcej »

Uczciliśmy Dzień Życia Konsekrowanego

W dniu 2 lutego (czwartek) 2017 r. świętowaliśmy Dzień Życia Konsekrowanego. Z okazji tego święta w naszych szkołach odbyła się uroczysta Msza święta, w...   więcej »

Prace nad łodzią w międzyszkolnej spółce Altum

W spółce żeglarskiej o nazwie Altum trwa praca nad jachtem pod czujnym ślepkiem p. Marcina Jędrzejczaka. Uczniowie kontynuują umizgi nad łajbą, rowkując dokładnie każdego...   więcej »

Nowa wersja planu

Poniżej najnowsza wersja planu obowiązująca od poniedziałku 6 lutego (daj Boże do końca roku szkolnego): Plan od 6 lutego 2017

Dyskoteka i walentynki

Młodość ma swoje prawa. Starszym zwyczaj walentynkowy może się mniej lub bardziej nie podobać, ale niech im tam. Poczta walentynkowa i dyskoteka. Pierwsza w...   więcej »

Pierwsza pomoc w KLO…

Nasi licealiści jako pierwsi, szkolą swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pod opieką Pana Łukasz Kalisztana. Są to zajęcia w ramach Edukacji...   więcej »

Uczciliśmy Patrona

Patronalny poniedziałek, to taki kiedy nie ma lekcji. Wspomnienie Patrona naszych szkół często przypada podczas ferii, dlatego trudno jest świętować. Tym razem 30 stycznia...   więcej »