Monthly Archives: Kwiecień 2017

Plan na czas egzaminu dla KLO

wiadomość szkoły: wiadomości

Zajęcia dla uczniów KLO w trakcie trwania egzaminów będą odbywały się według poniższego porządku. Wszystkie będą odbywać się w budynku KG. Kliknij i pobierz...   więcej »

Wieczór gier planszowych

wiadomość szkoły: wiadomości

W ostatni dzień marca w KLO uczniowie zorganizowali wieczór gier planszowych. Wprawdzie tłumów nie było, ale atmosfera, dobra zabawa i emocje owszem.

ZMARTWYCHWSTANIE 2017

wiadomość szkoły: wiadomości

Szanowny Państwo, Drodzy Uczniowie składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Zmartwychwstania naszego Pana i Zbawiciela. Niech te święta napełnią was radością i połączą we wspólnocie podczas...   więcej »

Rekolekcje Wielkopostne 2017

wiadomość szkoły: wiadomości

W poniedziałek 10 kwietnia zaczęliśmy nasze rekolekcje wielkopostne. Na początek wszyscy zebraliśmy się w kaplicy, aby wspólnie odmówić jutrznię. Po modlitwie ćwiczyliśmy pieśni pod...   więcej »

Liga Mistrzów I KLO vs II KLO

wiadomość szkoły: wiadomości

SKŁAD DRUŻYNY I KLO                                                                    SKŁAD DRUŻYNY II KLO Patryk Puchnia                                                                                     Jan Rowicki Tomasz Wileński                    ...   więcej »

DKDK fotki z trasy

wiadomość szkoły: wiadomości

DKDK – Dość Konkretna Droga Krzyżowa 7 IV 2017 r. wyruszyła z naszego liceum do Loreto.

DKDK wywiad z p. Sobieszczańskim

wiadomość szkoły: wiadomości

Od Michała Archanioła do Matki Bożej Loretańskiej, wywiad z „Któż jak Bóg”, Jest Pan współorganizatorem Dosyć Konkretnej Drogi Krzyżowej. Droga ta zaczyna się w...   więcej »

Bielanki z KG i kiermasz

wiadomość szkoły: wiadomości

Nasze szkolne bielanki, zbierając na swoje stroje zorganizowały kiermasz ciast i ozdób Wielkanocnych. Patrząc po minach, kiermasz się udał.

Rada i podsumowanie II śródsemestru

wiadomość szkoły: wiadomości

7 IV 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej podsumowujące II śródsemestr.  ten sposób rozpoczęliśmy szybki marsz w stronę zakończenia roku szkolnego. Po raz...   więcej »