Monthly Archives: Czerwiec 2017

Rekolekcje na kajakach

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum

Pierwszy dzień spływu był zdecydowanie najtrudniejszy. Płynąc jeziorem zmagaliśmy się z ogromnym wiatrem i falami. Na dokładkę deszcz nie pozostawił na nas suchej nitki....   więcej »

Zakończenie roku szkolnego – film

wiadomość szkoły: liceum

Zapraszamy do obejrzenia filmu z zakończenia roku szkolnego. Ostatniego roku funkcjonowania Katolickiego Gimnazjum.

Spis podręczników w KLO

W załączniku do pobrania spis podręczników jakie będą obowiązywały w KLO w roku szkolnym 2017/2018 Lista podręczników w KLO – kliknij i pobierz

Włócznie św. Maurycego przyznane

wiadomość szkoły: liceum