Monthly Archives: Sierpień 2015

Życzenia z okazji Pierwszego Nowego Roku Szkolnego 2015/16 w KLO

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, rozpoczynamy pierwszy rok szkolny w Katolickim Liceum. Obok reaktywowanego w 2010 r. Katolickiego Gimnazjum, powstaje nowa szkoła.  W przygotowanych...   więcej »

Rada i rodzice

27 VIII 2015 r. po wakacjach odbyło się szkolenie rady pedagogicznej dotyczące tutoringu. Po nim plenarne posiedzenie rady, a na koniec spotkanie nauczycieli z...   więcej »

KLO przed otwarciem

Prezentujemy fotki – szkoła KLO przed oficjalnym otwarciem, które nastąpi 1 września 2015 r.

MANIFESTACJA 30 SIERPNIA STP DEPRAWACJI W EDUKACJI

Na spotkaniu organizacji pro-rodzinnych podjęto jednogłośną decyzję o przeprowadzeniu wspólnej manifestacji 30 sierpnia w Warszawie na Placu Zamkowym. Do zaniepokojonych rządowymi planami demoralizacji dzieci...   więcej »

SPIS PODRĘCZNIKÓW DO I KL. KLO 2015/16

Poniżej zamieszczamy spis podręczników obowiązujących w 1 klasie KLO. Religia Materiały organizuje szkoła. polski (pierwszy semestr) Krzysztof Mrowcewicz, Przeszłość to dziś. Podrecznik dla klasy...   więcej »