Monthly Archives: Październik 2015

Jan Pietrzak w Michalickich Szkołach w Markach

27 X 2015 r.w  ramach spotkań z „ciekawym człowiekiem” uczniowie z KG i KLO mieli okazję spotkać się z p. Janem Pietrzakiem, który barwnymi...   więcej »

GIODO w KLO

Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu p. Ireny Witosławskiej-Dyniewicz nasze KG jest uczestnikiem Ogólnopolskiego Programu Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem tego konkursu jest...   więcej »

Muzyka poważna na poważnie

18 października w auli Katolickiego Liceum w Markach zabrzmiała na poważnie muzyka poważna. Około 80 osób przyszło posłuchać Kwartetu AMOK. Cztery panie pięknie zagrały...   więcej »

Pani Teresa i wspomnienie św. Teresy

15 X 2015 r. podczas „Czwartkowego Obiadu” nasi z KG i KLO uczcili solenizantkę, p. Teresę, która wykonuje cichą, ciężka i jakże smaczną pracę....   więcej »

Dzień Nauczyciela 2015

DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015 15/10/2015wiadomościx. Dyrektor 14 X 2015 r. Dzień Nauczyciela czyli wspólne świętowanie. Zaczęliśmy bardzo pobożnie. Msza św. i krótka ale i treściowa...   więcej »

Trudne rozmowy

Rozwój Liceum to sprawa, która zaprząta głowę dyrekcji. Własnie (zob. zdjęcie) zakończyły się rozmowy z p. Sarną o przyszłości szkoły. Plany i wizje, obawy...   więcej »

Dzień Nauczyciela 2015

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele Katolickiego Liceum i Gimnazjum, składam Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej abyśmy, wykonując naszą misję, a także służbę młodemu...   więcej »

Koncert kwartetu smyczkowego – niedziela godz 19.00

Serdecznie zapraszamy na koncert kwartetu smyczkowego Amok, który się odbędzie 18 października o godz. 19.00 w auli Katolickiego Liceum. W programie: Aria na strunie...   więcej »

Kurs tańca towarzyskiego w KLO i KG

Powoli spełnia się kolejne szkolne marzenie. P. Teresa Laskowska organizuje od 24 X 2015 r. Kurs Tańca Towarzyskiego. Zapisy będzie prowadziła podczas swoich lekcji...   więcej »

Klo jak w Rio

Godzina 7.00 wyjazd z Marek. Licealiści i Pan Marek – wychowawca oraz ks. Grzegorz. Mały busik, ale za to mercedes. Długi wyjazd przez Marki...   więcej »