Monthly Archives: Marzec 2017

Dosyć Konkretna Droga Krzyżowa – zapisy

wiadomość szkoły: wiadomości

W nocy z 7 na 8 kwietnia organizujemy Dosyć Konkretną Drogę Krzyżową (DKDK). Zapisy od dzisiaj na e-mail: zapisy@dkdk.liceumwmarkach.pl. W e-mailu prosimy napisać imię...   więcej »

Rekolekcje Last Minute

wiadomość szkoły: wiadomości

Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych uczniów, kandydatów i ich znajomych na rekolekcje ostatniej szansy. Początek Wielkiego Tygodnia. Później się już nie da! Miejsce rekolekcji: szkolna...   więcej »

Przerwa w KLO

wiadomość szkoły: wiadomości

Dzisiaj na długiej przerwie uczniowie naszego liceum poczuli wiosnę i postanowili zażyć trochę witaminy D. Ciepłe powietrze oraz lekki wiaterek wprawiały w dobry nastrój...   więcej »

Liga Mistrzów II KLO vs IIIb KG

SKŁAD DRUŻYNY IIIb (II) Jakub Tobota (kapitan) Konrad Palesa (bramkarz) Piotr Suchodolski Jakub Dłuski Andrzej Kamiński   SKŁAD DRUŻYNY II KLO Jan Rowicki (kapitan)...   więcej »

Rekrutacja do KLO

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO KATOLICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W MARKACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 Spotkania informacyjne dla kandydatów (DZIEŃ OTWARTY):  27 IV 2017 r. godz. 17.00...   więcej »

DKDK czyli Dosyć Konkretna Droga Krzyżowa Marki – Loretto k/Wyszkowa

Uczniowie oraz nauczyciele Katolickiego Liceum w Markach organizują w nocy z 7 na 8 kwietnia DKDK czyli Dosyć Konkretną Drogę Krzyżową. Droga krzyżowa wzorowana jest na Ekstremalnych Drogach Krzyżowych. Trasa rozpocznie się w...   więcej »

3 b (II) kontra 1 KLO – Liga Mistrzów

Kolejnym meczem dnia 13 marca była rozgrywka między klasami 3B(II) I 1KLO. Ten mecz okazał się nie być tak emocjonujący, jak poprzedni. Mimo iż...   więcej »

Nasza Liga Europejska i Mistrzów – losowanie grup

Liga Europejska KG 16/17 i Liga Mistrzów 16/17 to dwie ligi jakie staną ze sobą w szranki w tym roku. Liga Europejska 16/17 składa...   więcej »

Środa popielcowa

1 marca w środę popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. O godz. 10.30 społeczność szkolna wyruszyła z budynków szkół do parafialnego kościoła na Msze świętą. Pełna...   więcej »

Dyskoteka ostatkowa

W ostatni poniedziałek nasi uczniowie hucznie kończyli okres zwykły kalendarza liturgicznego. Przed Wielkim Postem postanowili zorganizować dyskotekę. Bawili się dobrze i dłużej niż zazwyczaj....   więcej »